ERİŞEBİLİRLİK BİLDİRİMİ

Bu web sitesi, mümkün olduğunca çok sayıda kullanıcı tarafından erişilebilir olmak üzere tasarlanmıştır ve tarafımızca, erişilebilirliğin düzenli olarak iyileştirilmesine yönelik çalışmalarda bulunulmaktadır. Tarafımızca, bu sitenin mümkün olduğunca çok sayıda kişi tarafından erişilebilir olmasını sağlamak üzere çalışmalarda bulunulmuştur. Bununla birlikte, iyileştirilebilecek herhangi bir şey fark etmeniz halinde lütfen tarafımızla temas kurunuz. Erişilebilirlik bilgileri aşağıda sıralanmaktadır.

Erişilebilirlik Bilgileri

Özellikler
HTML Başlıkları

Bu sitede, sayfa içeriğinin düzenlenmesi amacıyla HTML başlıklar kullanılmaktadır. Bir takım yardımcı teknolojiler, klavye kısayolu kullanarak başlıktan başlığa geçiş yapmanıza imkan verecektir.

Metin Boyutu

Tarayıcınızdaki denetimleri kullanarak metin boyutunu değiştirebilirsiniz. Örneğin, Internet Explorer kullanarak Görünüm menü öğesinden Metin Boyutunu seçin. Ardından, tercih edilen boyutu seçin. Kaydırmalı fareye sahipseniz, kontrol tuşunu aşağıya doğru tutun ve metin boyutunu ayarlamak için yukarı/aşağı kaydırın.

Resimler ve alt imleri

Sitede kullanılan tüm resimler “Alt” imi tanımlayıcı metin alternatifleri içerir. Bu sayede kullanıcılara, resimlerin kapatılması halinde veya web sayfasını okumak için herhangi bir ekran okuyucunun kullanılması halinde, yüklenmese dahi söz konusu resmin iletmek istediği anlamı görme imkanı verilir.

Formlar

Bu site genelindeki çeşitli formlardaki tüm alanlara kolaylıkla erişebilirsiniz. Çoğu tarayıcıda “Sekme (Tab)” tuşuyla alandan alana geçiş yapabilirsiniz.

18 yaşından büyük olduğunuzu ve lokasyonunuzun Kıbrıs olduğunu teyit edin.

- -